O nás

Přemysl Jaroš

Kynologií se zabývám od roku 1991 a se svými psy jsem složil asi třicet zkoušek z výkonu a absolvoval několik desítek závodů. Jsem několikanásobným účastníkem MČR obranářů TARTu a účastníkem MČR stopařů TARTu.Proškolený kladeč stop ČKS. Zaměřuji se na individuální výcvik a odborné konzultace, skupinové kurzy, výcvik u majitele, složení zkoušky se psem, přípravu na bonitace.V současné době se zaměřuji na vysvětlení komunikace klienta se psem, které vede k oboustrannému spokojenému soužití a řešení konkrétních problémů ve vztahu majitel a pes a problémům psa s jeho okolím, jako je agresivita na ostatní psy, útěky, honění zvěře apod. Základem mojí práce se psy je přirozená komunikace založená na pozitivním posilování a porozumění psovi. Ve svém oboru se neustále snažím vzdělávat a využívat nejnovějších poznatků v práci se zvířaty.Jsem absolventem výcvikové školy ATA1 pana Jiřího Ščučky, seminářů RNDr. Františka Šusty a výcvik stavím na základech behaviorálního učení pomocí primárních a sekundárních posilovačů. Preferuji individuální přístup ke každému klientovi.


Martin Jaroš

Figuranta jsem začal dělat, protože jsem se psy de-facto vyrůstal. Oficiálně, pod ČKS pak figuruji od roku 2008. Potkal jsem se tak s velkým množstvím psů a různými typy povah. Také jsem se účastnil MČR. Věnuji se především sportovní obraně a přípravě psů na zkoušky a závody. Trénujeme na IPO, ZVV i TART. Psovodi z naší skupiny se účastnili Mistrovství světa a výběrových soutěží na Mistrovství republiky. Najít mne můžete na cvičišti ZKO Hostivař v úterý a v sobotu odpoledne a na cvičišti ZKO Jižní město a to v sobotu dopoledne. Více zde


Martina Jirásková

Věnuji se výcviku psů především individuálně, se zaměřením na výcvik poslušnosti,stop a přípravů klientů na zkoušky. Také se věnuji řešení problémového chování psů a odstraňování nežádoucích návyků.Jsem absolvent školení kladečů stop a majtel certifikátu proškoleného kladeče stop ČKS. Momentálně nové klienty nepřijímám.