CO NABÍZÍME

Potřebujete pomoci při výchově vašeho pejska? Máte malé štěňátko, nebo pejska z útulku? Pomůžeme vám jak se základní výchovou tak i s pokročilejším výcvikem. Chcete si se svým čtyřnohým miláčkem užívat společnou zábavu a vyplnit tak volný čas a v neposlední řadě mu správně porozumět a komunikovat s ním?
 
Tak to jste tady správně, přijeďte se za námi podívat v týdnu na cvičák ZKO Hostivař Praha 10,  o víkendu je možné si domluvit trénink v Pticích.
Skupinové kurzy pro začátečníky probíhají ve středu a v pondělí od 18.a 17 hod. Aktuální kurzy najdete zde.
POSLUŠNOST

Nabízíme různé možnosti poslušnosti ať už formou skupinových lekcí nebo individuálních kurzů.

Veškerý výcvik je bez nepřiměřeného nátlaku a hrubosti na psa a je založen na pro psa srozumitelné komunikaci.

OBRANY

Individuálním přístupem ke každému jedinci dosahují moji svěřenci dobrých výsledků na zkouškách a závodech. Věnuji se především výcviku sportovní obrany a zvládání psů, kteří mají s obranou, nebo přímo v obraně problém (např.:bázlivost, přílišná horlivost). Skupinu obran pro přihlášení najdete na FB zde.

STOPY

Provádíme výcvik zaměřený na přesné stopování. Je určen pro začátečníky i pro pokročilé psovody. Rádi Vám také pomůžeme při problémech vypracování stopy. Výcvik stop probíhá v čase, na kterém se dohodnete s lektorem.

HLÍDÁNÍ PSŮ & INTERNÁTNÍ VÝCVIK

Pro klienty kteří u nás trénují, nabízíme v případě potřeby hlídání psa a to jak v kotci, tak i v domácím prostředí. Hlídání může být spojeno s výcvikem. 

Internátní výcvik slouží k odstranění nežádoucího chování psa (nezvladatelné tahání na vodítku, agresivní chování apod.) které klient není schopen sám zvládnout.

Pes je nějaký čas u nás, kde se učí správným návykům a poté je do tréninku zapojen i majitel, aby si osvojil správnou komunikaci se psem. Pokud psa neznáme. předchází tomu, než si psa převezmeme, několik seznamovacích schůzek.